субота, 6 жовтня 2012 р.

ПОРУШЕННЯ СВОБОДИ СЛОВА НА ЧЕРКАЩИНІ


Ось ситуація, що виникла із інтернет - виданням «Провінція», яке опублікувало окреме доручення від 10 вересня № 2216.Держземагентства України, що стосувалося надання провладної підтримки партії Королевської. «Україна -вперед» Цей документ був розісланий у всі райони області. Пізніше Держземагентство України спростувало своє ж доручення і оприлюднило під таким же номером наказ від 10 вересня №216 "Про звільнення Комликова Г.М." і звернулося до Інтернет-видання з вимогою також спростувати його. В справжності отриманого і розміщеного документу редактор не сумнівається.


Однак, після оприлюднення і скандалу з публікацією всі книги вхідних-вихідних у всіх районних управліннях держкомзему Черкаської обл. керівництво заставило переписати. До шефа Держкомзема пішли "ходоки": чому Королевскій ти допомагаєш, а нам, як ми з тобою домовлялися, - ні? Заднім числом був складений наказ, який і видали за справжній.

Спростувати інформацію, навіть при бажанні редактор сайту вже не зміг, бо у ніч проти 26 вересня на сайт було розпочато DDOS -атаку. Окреме доручення було прийнято по факсу ( у редактора є факсограма). Угорі номер телефону (київський), з якого "скинули" окреме доручення, дата (10 вересня) та час (14.29).

Крім того напередодні сайт розмістив критичну інформацію про одного кандидата, в народні депутати України по 198 в.о. Решетняка  Вадима Володимировича, міського голову м.Сміла, якого зараз підтримує влада..

Редактору видання вже двічі телефонував юрист Держземагентства з вимогою негайно спростувати інформацію, але зробити це, навіть при бажанні вже неможливо через заблокований сайт. Юрист Держземагентства повідомив, що передає матеріали в прокуратуру.

Після DDOS -атаки редактор вважав, що відновити сайт достатньо легко. Але, в перших числах жовтня  сервер, на якому розміщувався сайт був зламаний, а сайт, відповідно, знищений. Сьогодні після публікації на "Телекритиці" і в "Дні" з редактором «Провінції» вже зустрічалися 2 працівники СБУ. В міліції створили групу, яка мала б займатися цим випадком.

ЩО МАЄМР. ВІДОМЕ В ОБЛАСТІ ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ ЗНИЩЕ І ЧИ ЗМОЖЕ ЗАПРАЦЮВАТИ  ДО ВИБОРІВ НЕ ВІДОМО. КОМУ ЦЕ ВИГІДНО?
��m�����0P�ромадянських свобод, право вільного вибору, безвідповідальність політиків і тих, хто їх обирає…
та �N�����0P�� всіх стратегічних об’єктів державної власності між кількома наближеними до Вас «родинами», чого в таких масштабах ніколи не відбувалося.
При Вас з’явилися незрозумілі карні справи, котрі ані у народу України, ані у цивілізованого світу за кордоном не викликають жодної довіри. Це веде до ізоляції України з боку Євросоюзу та США, посилення ролі Росії у всіх сферах і галузях України і прямо загрожує її суверенітету.
Ви затвердили закон, дія котрого спрямована на поступове розмивання ролі української мови та заміни її переважно російською, що знову розхитало ледь стабілізовану ситуацію у суспільстві. І тому у мене та у мільйонів моїх співвітчизників виникає питання – чи то дії українського Президента?
Пане Президенте, за роки Вашого керування країною у Вас не прибавилося симпатій серед тих, хто не голосував за Вас, і значно убавилося серед Ваших прихильників у минулому. На сьогодні більша частина громадян України Вас не люблять і не поважають. Ваша влада тримається на безперервному посиленні репресивного режиму проти громадян України. У той час, коли кожного дня вмирають без належної медичної допомоги наші діти – закуповується додаткова поліцейська спецтехніка. За роки Вашого володарювання Україна втрачає міжнародний авторитет, а її народ перетворюється на кріпаків у олігархічних кланів. Терпіння українців довге, але не безмежне, тому, Пане Президенте, було б краще не доводити їх до того стану, коли вже не допоможуть ні паркани, ні водомети, а в інтересах суспільства – піти у відставку добровільно.
Наприкінці хочу засвідчити, що я у цілком здоровому розумі, що може засвідчити багато співробітників та керівників підприємств, власноруч написав текст цього листа, без втручання і замовлення будь якої фізичної або юридичної особи, і повністю розумію можливі наслідки його публікації.

Немає коментарів:

Дописати коментар